Imie i nazwisko
Firma
E-mail
Telefon
Wiadomość
Wszystkie pola są obowiązkowe   

Oferta - opakowania


Opakowania wykonujemy z różnego rodzaju tektur dostępnych na rynku min.: litej oraz 2, 3, 5, 7-warstwowej.

Fale tektury takie jak: B, C, E, BC, BE, CE
o różnych kolorach: szarym, jednostronnie i dwustronnie bielonym oraz kolorowe.


Klient przy zmianie dostawy na naszą firmę nie ponosi żadnych kosztów początkowych.MEBLE Z TEKTURY - NOWOŚĆ- Mobil Meeting Box

Mobil Meeting Box ( indywidualne miejsce do prywatnych spotkań ) - budka akustyczna, wykonana z tektury. Mobil Meeting Box można dopasować do danej przestrzeni biurowej zgodnie z oczekiwaniami odbiorcy, zarówno pod kątem wyglądu, jak i funkcjonalności. Produkt Mobil Meeting Box to idealna propozycja do zorganizowania miejsca prywatnego i akustycznego, które można zainstalować w biurze. Produkt ten można również wykorzystywać jako mobilne miejsca pracy, miejsca spotkania, na imprezach targowych, handlowych. Mobil meeting box są dla każdego kto ceni pomysłowe, efektowne, i przyjazne środowisku rozwiązania. Miłośnicy designu i ci, którzy są zwolennikami ekologicznego stylu życia, mogą wreszcie znaleźć idealne rozwiązanie dla siebie, do swojego biura, czy domu.

Opakowania klapowe Opakowania klapowe wykonujemy z tektury falistej 3 lub 5 warstwowej (B, C, BC, EB, E). Z możliwością nadruku metodą fleksogrficzną lub sitodruku. Kartony mogą być wykonane z tektury szarej lub bielonej o dowolnych kształtach z dodatkowym wyposażeniem.
Opakowania fasonowe (z wykrojnika) Opakowania wykonane przy uzyciu wykrojnika według indywidualnego zlecenia klienta. Wykonane z różnego rodzaju tektury falistej i litej z nadrukiem lub bez. Nadruk możemy wykonać metodą fleksograficzną, offsetową i sitodrukową.
Opakowania do gastronomii (piekarnia, cukiernia, pizzeria itp.) Oferujemy również opakowania wykorzystywane w przemyśle piekarniczo-cukierniczym oraz w pizzeriach. Opakowania wykonywane są z tektury falistej i litej z możliwością nadruku.
Dodatkowe wyposażenie Wykonujemy kratownice, wkładki, przekładki, obwoluty, narożniki - wszystko co służy dodatkowemu zabezpieczeniu towaru.